U četvrtak 25. lipnja 2026. održano je izvještajno i izborno zasjedanje Skupštine DPTK Zagreba.
Za tijela upravljanja udrugom u mandatu od 2026. do 2030. izabrani su:
– predsjednik: Sanja Kovačević,
– članovi Upravnog odbora: Valentina Dijačić (izabrana za dopredsjednicu), Andrea Eberling Brkljačić (izabrana za tajnicu), Darko Miloknoja i Petar Dobrić, te
– članovi Nadzornog odbora: Filip Lovrić (predsjedavajući), Maja Mačinko i Marijana Buti.
U tijeku je dovršavanje dokumenata za prijavu promjena u Registru udruga Republike Hrvatske, a po primitku Rješenja objavit ćemo dokumente na stranicama Društva.
Najnoviji komentari